Krbová kamna ATLAS s troubou

Krbová kamna ATLAS – nový směr v designu, estetice a vysoké užitné hodnoty. Účiností 84 % a emisemi CO  pod 0,06 % se nemusíte bát že půjde z komínu nějaký kouř. Půjde ale bude voňavý a průhledný.

50 730 

V současné době nejsou ceny kamen a příslušenství aktuální. Jedna se pouze o katalog možných produktů a ceny budou upřesněny na zaklade poptávky.
Dále jsou kamna pouze prodávaný s instalaci. Cena instalace na vyžádaní také.

Katalogové číslo: 557 Kategorie:

Ocelová konstrukce je příkladně zpracovaná. Vnitřní obložení ohniště je pro vysokou teplotu hoření obloženo světlým žárovým betonem thermic.Tím je dosaženo nadstandartní čisté spalování bez špinění skla, výbornou regulovatelnost výkonu v rozsahu 6 kW až 12 kW.

Venkovní opláštění lakované podporuje konvekční proudění vzduchu.

Velikost kouřovodu jen 180 mm, umožňuje zapojení na nové i staré komíny. Trouba je z nerezové oceli s pečícím plechem. Ve spodí části jsou šamotové desky aby bylo dosaženo rovnoměrné teploty.

Další možností je grilování na vloženém roštu. Dřevo se nechá vyhořet až zůstanou jen žhavé uhlíky. Otevřou se dvířka vloží rošt a gril na dřevě je připraven.

V případě potřeby rychlého vyhřátí je možno objednat doplněk – ventilátor. Ten urychlí distribuci tepla do celé místnosti.

Výrobce na důkaz kvality má prodlouženou záruku na 5 let.

Účinnost v %: 84
Váha kg: 150
Regulovaný výkon kW v rozsahu: 6 až 12
Nominální výkon v kW: 10
Napojení externího vzduchu: není
Rozměry (Š x H x V) cm: 67,5 x 44 x 120
Teplota spalin v °C: 269
Tah komínu v Pa: 12
Emise CO při 13% O2 v %: 0,03

Pro upřesnění ceny nebo prohlídka příslušenství

MO ceník nebo PDF katalog výrobce.

Jak správně topit dřevem

Nedělejte chyby

Jak správně grilovat

Nedělejte stejné chyby