Ukončená výroba

Kotel VERNER 16/11

Interiérový kotel = nadstandardní krbová kamna s výměníkem.

Interiérový kotel VERNER 16/11 je navržen tak, aby mohl sloužit jako jediný zdroj vytápění v objektu při trvalém provozu. Může ale sloužit i jako doplňkové topidlo v objektech s většími tepelnými ztrátami, které jsou vytápěny elektřinou nebo plynem. Dodatečná instalace interiérového kotle vede k výrazným úsporám nákladů na vytápění (až 50% úspora). Při plném i sníženém výkonu je garantován podíl výkonu do teplovodního okruhu (možnost vytápět radiátory v další místnosti a ohřívat užitkovou vodu).

48 279 

V současné době nejsou ceny kamen a příslušenství aktuální. Jedna se pouze o katalog možných produktů a ceny budou upřesněny na zaklade poptávky.
Dále jsou kamna pouze prodávaný s instalaci. Cena instalace na vyžádaní také.

Není skladem

Katalogové číslo: 137 Kategorie:

Kotel má velký objem přikládacího prostoru a popelníku. Díky mohutné keramické vyzdívce se vyznačuje vysokou stáložárností (až 12 hodin od přiložení do vyhoření) a má vysokou účinnost spalování, která zaručuje minimální spotřebu paliva. Bez obtíží dosahuje výkonu o 20 – 30% vyššího než je jeho jmenovitá hodnota, což umožňuje rychlé vytopení i silně proc

Původní označení výrobku: Krbová kamna s teplovodním výměníkem  VERNER Golemek 16/11.

Realizace a reference zde.

hladlých objektů.

Další informace:

Pro upřesnění ceny nebo prohlídka příslušenství

MO ceník nebo PDF katalog výrobce.

Jak správně topit dřevem

Nedělejte chyby

Jak správně grilovat

Nedělejte stejné chyby