Gallipoli 2 – Palazzetti

33 923 

Katalogové číslo: 313 Kategorie:

Při pohledu na tento zahradní gril nejedno srdce zaplesá. Splňuje všechny podmínky, které od něj očekáváte. Je krásný, je bytelný, je funkční a je vyrobený z těch nejlepších materiálů.

Již hmotnost 865 kg ukazuje, že žádný díl není “ošizen”.

Trochu větší krb s odkládací poličkou a skutečně velikým grilem o velikosti 76×40 cm. Aby se vše dobře nahřálo a lépe se grilovalo, je na zadní části ohniště držák na dřevo. Toto je specální italský prvek, kde hoří dřevo  a celý prostor se nahřeje více, než jen od dřeveného uhlí. Další specialitou je rošt s popeníkem a cirkulací vzduchu  pro rychlé zapálení dřeva a udržení vyšší teploty dřevěnného uhlí.

Tak, jak je u těchto výrobků běžné, je do vnitřní části odkouření vložený ocelový “trychtýř” jako ochrana a pro zrychlení a zlepšení tahu. Takto velké ohniště s topným košem nemůže mít jen jednoduché stěny. Proto jsou do  základu ohniště vložené další speciální  desky, které mají v zadní části otvory pro přívod vzduchu na hoření. Po nahřádí celé hmotnosti je radiační teplo tak vysoké, že úprava pokrmů je dílem okamžiku. Vodorovná nosná deska je z materiálu Marmotech v konečném provedení uměle stárnutého kamene, který  po napuštění dodávaným roztokem, odpuzuje vodu i mastnotu.

Celková  váha je 865 kg a proto podklad na postavení musí být dostatečně  pevný!

Základní dodávka venkovních dílů je surová – nelakovaná, ani materiál na spoje není dodáván. Firma Palazzeti dodává sadu 10kg bílé křemičité  barvy a spojovací malty pro spojení a finální úpravu. Toto je ale na doplňkové  objednání.

Pro zimní zakrytí je možno objednat plastovou plachtu.

Dodávka je na jedné, až dvou paletách. Sestavení se provádí podle dodaného návodu. Jednotlivé díly se k sobě lepí maltou. Není v dodávce.

Montáž je možno objednat u každého prodejce.

Pro upřesnění ceny nebo prohlídka příslušenství

MO ceník nebo PDF katalog výrobce.

Jak správně topit dřevem

Nedělejte chyby

Jak správně grilovat

Nedělejte stejné chyby