tahové ventilátory

Tahové ventilátory

snadno, spolehlivě, efektivně

čistý komín, klidné spaní

ZKUŠENOSTI, VÝKON atd.

50 letý celosvětový vývoj v oblasti know-how a zkušenosti z realizací při výrobě a návrhu mechanického (nuceného) odtahového systému spalin umožnil získat vedoucí pozici na trhu se spalinovými ventilátory a příslušenstvím. Nejlepší kvalita, poradenský servis a technická podpora je naším příspěvkem ke spolupráci s odbornou i laickou veřejností / Aby byl také Váš spalinový ventilátor optimalizován k Vašemu komínu a ohništi, jsou ke spalinovému ventilátoru doporučeny ekvivalentní řídící systémy (regulace) a soubor příslušenství.
K Vaší bezpečnosti je komínový ventilátor laboratorně a provozně zkoušen v nejlepších zkušebnách v Evropě, které zároveň dohlížejí na standardy kvality Pro navrhování a optimalizování systému byly vyvinuty návrhové metody, kterými jsme schopni bezplatně podpořit Váš připravovaný záměr – instalaci nuceného komínového tahu – spalinového ventilátoru EXHAUSTO.

  SNADNO, SPOLEHLIVĚ, EFEKTIVNĚ

  EXHAUSTO nabízí ucelený sortiment komínové techniky k řešení umělého tahu komínů. Výrobky jsou určeny k použití od rodinného domku po průmyslové aplikace a využití v průmyslu.
  Ventilátory umožňují regulaci otáček v rozdílném provedení tak, aby vždy mohla odpovídat požadavkům platných norem, předpisům a v maximální míře vyšla vstříc uživateli. Výrobky EXHAUSTO jsou vyráběny již s 50 letou tradicí a po celou dobu výroby byly a jsou zdokonalovány a zapracovávány teoretické i praktické poznatky z odvodů spalin od tradičních i moderních spotřebičů paliv.

   snadne-regulatory

   Otevřené spotřebiče

   na pevná (tuhá) paliva krby/pece a kachlová kamna pro pevná paliva

   snadne-regulatory

   Otevřené krby,

   krbové vložky/ pece a kachlová kamna pro plynná paliva

   snadne-regulatory

   Restaurace,

    pekárny a restaurace

   snadne-regulatory

   Kotle na pevná,

   kapalná a plynná paliva

   snadne-regulatory

   Kotle

   na spalování biomasy

   snadne-regulatory

   Lokální topeniště

   (spotřebiče paliv) připojené na společné komíny

   Měření emisí dle zákona č. 86/2002 Sb. v platném znění

   Technická poradenství v oboru