novinky v sortimentu nebo ve službách

Novinky

Aktualizace produktů Automatická regulace hoření pro krby a kamna Timpex

Automatická regulace hoření zajišťuje optimální průběh hoření v topeništi krbu nebo kamen. Zařízení reguluje přívod vzduchu do topeniště v závislosti na teplotě spalin. Tímto se dociluje maximální využití energie z paliva a současně neuniká přebytečná energie do komínu.

Rozšíření sortimentu značky Leda

Společnost Leda vynakládá nemalé prostředky na vývoj, hlavně v oblasti spalování. Nejviditelnějším výsledkem je unikátní spalovací komora, která je nyní použitá u krbových kamen Unica a Nexa.

Nový sortiment kamna značka Heta

Nový sortiment kamna značka Heta

Heta A/S je rodinná výrobní společnost se sídlem ve městě Lemvig na západním pobřeží kontinentálního Dánska. Společnost byla založena v roce 1972 a od té doby se vyvinula v moderní společnost s širokou nabídkou krbových kamen, která jsou prodávány do většiny zemí v Evropě. Krbová kamna HETA jsou navrhována, vyvíjena a vyráběna ve městě Lemvig.

Novinka pro pasivní a nízkoenergetické stavby

Novinka pro pasivní a nízkoenergetické stavby

od značky LEDA řada Colona a značky Heta řada Scan-Line 8
Colona to jsou unikátní akumulační krbová kamna s vynikající funkcí akumulace, vhodná do nízkoenergetických a pasivních domů – s nominálním výkonem pouhých 1,7 kW!

Novinky v našem sortimentu Morso grily

Novinky v našem sortimentu Morso grily

Letní večery, otevřený oheň a pravá italská atmosféra…Ve spolupráci s významnými návrháři vytvořila firma Morso rozsáhlý venkovní koncept pro příjemné letní dny a večery strávené venku na zahradě nebo na terase.

Rozšíření sortimentu značky Heta

Rozšíření sortimentu značky Heta

Scan-Line 8 jsou celokulatá krbová kamna s litinovými dvířky, horní litinovou deskou a ocelovým pláštěm s bočním izolačním dvojitým prosklením pro minimalizování sálání tepla do stran. Dvířka mají integrovaný pneumatický samozavírací mechanismus s odnímatelnou kličkou, která se dá schovat do spodních dvířek a nikdy tak nebude pálit při přikládání.

Novinky v našem sortimentu Hein

Novinky v našem sortimentu Hein

Kachlová kamna s částečnou akumulací do keramického pláště, kombinovaný způsob vytápění – konvekce/sálání. Moderní topeniště značky Romotop s centrálním (externím) přívodem vzduchu do spalinové komory tzv. CPV o průměru 125mm, dvířka s dvoubodovým uzávěrem

Novinky v našem sortimentu Romotop

Novinky v našem sortimentu Romotop

CARA C 02 kámen – designový akumulační krb s výsuvnými dvířky něco jedinečného a zcela výjimečného. Kouzlo ohně v rovnováze s estetikou a technikou. Designový akumulační krb Romotop CARA C 02 reaguje na trendy a potřeby moderní interiérové architektury.